DOPRAVA ZDARMA pre všetkých

MOŽNOSTI PLATBY

Pre všetky objednávky

Možnosti platby - Dobierka
Stále najpopulárnejší spôsob

Dobierka – platba pri prevzatí

Vaša objednávka je zaslaná poštou na vami zadanú adresu a platíte až pri jej prevzatí. Daný spôsob platby poskytujeme pre celú Slovenskú republiku a posielame aj do Českej republiky.

Možnosti platby - Platba prevodom na účet
Bankovým prevodom

Úhrada prevodom na účet

Po odoslaní košíka Vám bude automaticky zaslaný príkaz na úhradu. Akonáhle bude platba pripísaná v prospech nášho účtu, automaticky Vám odošleme objednaný tovar a informujeme Vás o tom e-mailom. Prosíme o trpezlivosť pri medzibankových prevodoch, kde treba rátať s 2-3 dňami na uskutočnenie platby. Ak nebude platba poukázaná na náš účet do 6-tich dní, objednávka bude automaticky stornovaná.
Číslo účtu v Tatra banke (člen Reiffeisen bank): SK4411000000002935091963 | Variabilný symbol pre úhrady je číslo Vašej objednávky.

Možnosti platby - Dobierka
Veľmi populárny spôsob

Platba cez Paypal

Platba cez Paypal je bezpečná a nestojí Vás nič. Stačí mať konto Paypal. Po odoslaní objednávky Vás presmerujeme na platobnú bránu Paypal kde sa môžete prihlásiť a uskutočniť svoju platbu.

Možnosti platby - Dobierka
Pohodlne a komfortne

Platobnou - Kreditnou kartou

Využívame platbonú bránu spoločnosti Paypal pre uskutočnenie platieb platobnou, alebo kreditnou kartou. Po odoslaní objednávky Vás presmerujeme na bezpečný platobný terminál spoločnosti Paypal, kde vyberiete možnosť platba kartou a zadáte údaje.

Pri osobnom prevzatí

Možnosti platby - Platba pri osobnom prevzatí
Pri osobnom prevzatí v našej predajni

V hotovosti

Ak sa rozhodnete vyzdvihnúť si Vašu objednávku v našej predajni odporúčame platbu uskutočniť v hotovosti.

Predajňa Zlatníctvo Dubnica nad Váhom