Nakupovanie šperkov počas covid-19 lockdownu

Nakupovanie šperkov a hodiniek počas covid-19 lockdownu 2021/2022

Na jednom mieste prinášame všetky potrebné informácie, ktoré potrebujete vedieť, aby ste si nakúpili šperky a hodinky aj počas obdobia lockdownu, vzhľadom na covid-19 opatrenia. Hlavným miestom, kde viete nakupovať je náš eshop www.ezlatnictvo.sk.

 

Aktualizácia Covid-19: Predajňa od 25. Novembra 2021, rozhodnutím Vlády SR funguje nasledovne: 

✅ Výjadné miesto e-shopu www.ezlatnictvo.sk 

✅ Výdajné miesto telefonických objednávok 

✅ Výdajné miesto opráv zlatých a strieborných šperkov

✅ Výdajné miesto zákazkovej výroby 

 

 

Kedže ale fungujeme ako významné lokálne klenotníctvo s vlastnou dieľňou, predávame veľké množstvo exkluzívnych šperkov iba na predajni. Preto sme hľadali spôsob ako Vám ich priblížiť. Rozhodli sme sa pulty našej predajne, výklady predajne aj exkluzívne šperky nafotiť. Po telefonickej, Whatsapp, alebo e-mailovej objednávke si následne šperky viete vyzdvihnúť na predajni v Dubnici nad Váhom, Partizánska 1286 (oproti predajni Lidl)

 

Šperky aj rozvážame (pri objednávke nad 150 Eur). Rozvozom vieme pokryť mestá Nová Dubnica, Trenčín, Trenčianske Teplice, Nemšová, Ilava a okolité obce Pruské, Trenčianska Teplá, Kolačín, Prejta,  Skalka nad Váhom, Klúčové, Košeca, Ľuborča, Borčice, Bolešov, Kameničany, Slávnica, Sedmerovec, Horné Srnie ale aj Vršatecké Pohdradie a ostatné obce v dosahu. V prípade väčšej vzdialenosti nás určite kontaktujte tiež, nájdeme riešenie.

 

Objednávať šperky počas "lockdown" obdobia môžete:

 

✅ 1, Online cez náš e-shop: https://www.ezlatnictvo.sk (ak si vyberiete šperk na e-shope, objednať ho môžete priamo tam)
✅ 2, Telefonicky na čísle: 0949247688 (cez SMS, Whatsapp prijímame objednávky z e-shopu a z fotiek našich pultov)
✅ 3, Cez Whatsapp: https://wa.me/00421949247688
✅ 4, E-mailom: info@ezlatnictvo.sk


Výhody a garancia objednávky počas "lockdown" obdobia:

 

⏰ ⏰ ⏰ Do 1 hodiny máte každý šperk pripravený 

Platí, ak je ešte na sklade, bude pripravený na našej predajni - Dubnica nad Váhom, Partizánska 1285 (počas otváracích hodín výdajného okienka).

???? ???? ???? Tovar nad 150€ vám doručíme ZADARMO 

Priamo k Vám domov - platí pre adresy 20 km od Dubnice nad Váhom. Doručujeme v daný deň poobede. Tovar vieme ale doručiť v rámci celého Slovenska - zavolajte, alebo nám napíšte a dohodneme sa.

???? ???? ???? Garancia nesprávneho darčeka

Všetky šperky kúpené na diaľku počas vianočného obdobia (December) Vám po “lock-downe” v prípade potreby ZADARMO zameníme za iný šperk podľa Vášho výberu (ak by ste náhodou netrafili presne darček).


Fotky pultov Zlatníctva mGold Dubnica nad Váhom

Okrem kompletných pultov predajne so zlatými šperkami ako prstene, náušnice, náramky, retiazky a prívesky, sme nafotili aj výklady a priložili aj fotky diamantových šperkov - všetky fotky sú okrem tejto stránky prehľadne zoradené aj vo fotkách na Facebooku. Veríme, že sme týmto k vám bližšie. Ak máte záujem o detailnú fotku konkrétneho šperku, neváhajte nám napísať (Whatsapp, Facebook, Instagram, SMS) a my Vám prepošleme všetko potrebné.

 

 


Fotky výkladov Zlatníctva mGold Dubnica nad Váhom

Loading...