Možnosti platby

MOŽNOSTI PLATBY

Pre všetky objednávky akceptujeme väčšinu kreditných a debetných kariet, rovnako tradičné metódy platby - bankový prevod, dobierka. Zákazníkom z okolia Dubnice nad Váhom poskytujeme možnosť zaplatiť priamo na predajni v hotovosti pri vyzdvihnutí tovaru. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

 

 

ezlatnictvo platba dobierka
Populárny spôsob platby

Dobierka – platba pri prevzatí

Vaša objednávka je zaslaná poštou na vami zadanú adresu a platíte až pri jej prevzatí. Daný spôsob platby poskytujeme pre celú Slovenskú republiku a posielame aj do Českej republiky.


ezlatnictvo platba kartou
Pohodlne a komfortne

Bezpečná platba kartou (MasterCard, Visa)

Využívame platobnú bránu spoločnosti Slovenská sporiteľňa pre uskutočnenie platieb platobnou, alebo kreditnou kartou cez službu GP webpay. Po odoslaní objednávky Vás presmerujeme na bezpečný platobný terminál spoločnosti GP webpay, kde zadáte údaje.


platba prevodom na účet ezlatnictvo
Bankovým prevodom

Úhrada prevodom na účet

Po odoslaní košíka Vám bude automaticky zaslaný príkaz na úhradu. Akonáhle bude platba pripísaná v prospech nášho účtu, automaticky Vám odošleme objednaný tovar a informujeme Vás o tom e-mailom. Prosíme o trpezlivosť pri medzibankových prevodoch, kde treba rátať s 2-3 dňami na uskutočnenie platby. Ak nebude platba poukázaná na náš účet do 6-tich dní, objednávka bude automaticky stornovaná.

 
Číslo účtu: SK56 0900 0000 0050 7636 0523 | Variabilný symbol pre úhrady je číslo Vašej objednávky.


platba na predajni v hotovosti
Pri osobnom prevzatí v našej predajni

V hotovosti, alebo kartou na predajni

Ak sa rozhodnete vyzdvihnúť si Vašu objednávku v našej predajni odporúčame platbu uskutočniť v hotovosti.

 

-> Predajňa Zlatníctvo Dubnica nad Váhom
Loading...